Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius sveikindamas kolektyvą džiaugėsi jų įvertinimu: „Šis apdovanojimas – tai jūsų atkaklaus darbo, meilės šokiui ir bendrystės įrodymas. „Sūkurėlis“ garsina Jurbarką ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, o jūsų pasiekimai įkvepia visą mūsų bendruomenę.“
Apdovanojimas kolektyvui įteiktas iškilmingo koncerto metu, kuriame pasirodė visų amžiaus grupių „Sūkurėlio“ šokėjai. Koncerto režisūrai talkino talentingas šokėjas Kajus Kalvelis. Žiūrovams pristatyta šokiais papasakota diena – nuo ryto darbų iki vakaro bendrystės, kurią jungia šokis ir tautiškumas.
Panašusturinys
Kolektyvas „Sūkurėlis“ susikūrė 2022 m. ir per trumpą laiką tapo vienu ryškiausių Jurbarko kultūros centro meno kolektyvų. Jaunieji šokėjai aktyviai dalyvauja miesto renginiuose, konkursuose ir tarptautiniuose festivaliuose, garsindami Jurbarko vardą savo energija, profesionalumu ir tautinio šokio tradicijų puoselėjimu.









Komentuoti