2020-06-01, pirmadienis, 07:42.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:55, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 16:59.

Visų tipų buitiniai ventiliatoriai

2019-07-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Visų tipų buitiniai ventiliatoriai

Apart kondicionieriaus, buitiniai ventiliatoriai yra pats geriausias būdas išvėdinti kambarį karštomis dienomis. Prasidėjus vasarai, kiekvienais metais parduotuvių sandėliai Lietuvoje aprūpinami ventiliatoriais, tačiau jie vis tiek labai greitai išperkami, ypač užplūdus karščio bangoms.
Ventiliatoriai gali būti įvairių tipų, o koks labiausiai tinka jūsų kambariui?

 


Populiariausi ventiliatorių tipai
Buitiniai ventiliatoriai skirstomi pagal dydžius, galią, sukimosi laipsnį, bet tipas yra dar svarbesnis tiek dėl praktiškumo, tiek dėl derinimo su kambario dizainu.

 


Lubiniai
Vienas efektyviausių ventiliatorių sąraše. Jie montuojami prie lubų, yra brangesni, sudėtingiau įrengiami, tačiau užtikrina puikų kambario vėdinimą, kadangi šiltas oras stumiamas žemyn ir kraštuose vėl kyla aukštyn – ideali cirkuliacija.Foto: Pixabay.com

 


Staliniai
Maži, praktiški, bet ne tokie efektyvūs. Jie puikiai tinkami naudoti biure ar namuose ant stalo. Staliniai ventiliatoriai užtikrina puikų vėdinimą sėdintiems prie stalo, bet gali gerai išvėdinti ir mažą kambarėlį.

 


Statomi ant žemės
Tokie patys ventiliatoriai, tik pastatomi ant žemės ir turi gerokai aukštesnį stovą. Dažniausiai tokie pastatomi ventiliatoriai yra galingesni, apie 10cm platesni ir gali vėdinti didesnius kambarius. Vis dėlto, tokie ventiliatoriai nėra tokie populiarūs kaip staliniai dėl paprasčiausios priežasties – Lietuvoje ventiliatoriaus reikia keletą savaičių per metus, todėl ventiliatorių turi būti patogu išnešti ir kažkur patalpinti.

 


Bokštiniai
Pats efektyviausias ir, galbūt, gražiausias pasirinkimas kambario vėdinimui. Bokštiniai ventiliatoriai yra labai kompaktiški ir puikiai suderinami su bet kokiu kambario dizainu. Jie yra galingi, o aukštis gali siekti net iki lubų, užtikrinant aukščiausios kokybės vėdinimą.Foto: Shutterstock.com

 


Langų ventiliatoriai
Nelabai Lietuvoje populiarūs dėl to, kad juos patogu įrengti montuojant langus. Kadangi ventiliatoriai dažniausiai perkami tik sulaukus karščio bangos, šio tipo ventiliatorių įrengimui nebelieka laiko. Langų ventiliatoriai aprūpina namus oru iš lauko – labai efektyvus pasirinkimas nedideliems kambariams, kuriuose dažnai būna tvanku.

 


Ką pasirinkti?
Jeigu galite sau leisti, įsirenkite namuose langų, bokštinį arba lubinį ventiliatorių – jie užtikrins puikų vėdinimą ir nedarys blogos įtakos kambario dizainui. Tuo tarpu, staliniai ir ant žemės statomi ventiliatoriai retai atrodo puikiai ir yra pastatomi tik siekiant išlaikyti vėsų kambarį, nesukant galvos dėl kambario dizaino. Siūlome užeiti į internetinę parduotuvę senukai.lt ir pažiūrėti, koks ventiliatoriaus tipas labiausiai tinka jums.
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144