2018-12-16, sekmadienis, 17:02.     Šiandien Jurbarke saulė teka 08:49, leidžiasi 15:57, dienos ilgumas 7:8.

Vakaronė „Po savo stogu“ Girdžiuose

2017-11-14, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Vakaronė „Po savo stogu“ Girdžiuose

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 11 d., Jurbarko kultūros centro Girdžių skyriuje jaukiai paminėta rudens darbų pabaiga – bendruomenės nariai ir svečiai rinkosi į tradicinę vakaronę „Po savo stogu“ Vakaras prasidėjo šiltu renginio vedėjų Loretos Zdanavičienės ir Algimanto Vizbaros pasveikinimu. Viso renginio metu netrūko nuotaikingų žaidimų, skambaus juoko, gražių dainų ir skanių vaišių.

 


Susirinkusiems pačią geriausią nuotaiką ir švelniausias melodijas vakaronės metu dovanojo Raseinių rajono Girkalnio kultūros centro kaimo kapela (vad. Kęstutis Klikna) ir Jurbarko kultūros centro Girdžių skyriaus vokalinis ansamblis (vad. A. Vizbara). Skambant šauniam būriui muzikantų ir dainininkių, susirinkusieji smagiai lingavo, dainavo ir vieną, kitą šokį sutrypė. Be skambių dainų ir smagių žaidimų renginyje netrūko ir gražių sveikinimų – kad girdžiškiai jaukiai susirenka pavakaroti labai džiaugėsi Girdžių seniūnas D. Juodaitis, bei dėkojo Girkalnio kultūros centro kaimo kapelai už gražų pasirodymą o, žinoma, žiūrovai, tą vakarą tikrai negailėję šiltų plojimų.

 


Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad ši jauki vakaronė priminė žmonėms, kaip gera būti kartu ir dėkoja visiems dalyvavusiems.

 


Jurbarko KC info.
D. Juodaičio nuotr.


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Kiek kartų per savaitę sportuojate?
manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144