2020-03-29, sekmadienis, 20:32.     Šiandien Jurbarke saulė teka 07:05, leidžiasi 19:59, dienos ilgumas 12:53.

Vaivorykštukai dalyvavo festivalyje „Baltoji varnelė 2016”

2016-09-17, paskelbė www.mano Jurbarkas.lt
Vaivorykštukai dalyvavo festivalyje „Baltoji varnelė 2016”

Praėjusios savaitės pabaigoje Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ (vad. B. Šneiderienė) praleido šurmuliuojančiame Šiaulių mieste, kur kas dvejus metus vyksta XI tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „BALTOJI VARNELĖ 2016“.

 

Šių metų festivalio moto – „Kuriantis jaunas žmogus – nešantis šviesą paukštis“. Į renginį, kuris sutapo su Šiaulių miesto 780 m. jubiliejumi, šauniai įsiliejo ir jurbarkiečiai.

 


„Vaivorykštukai“ ne tik pristatė savo naujausią spektaklį L. Klemkaitės „Žaidimas be taisyklių“, bet ir įsijungė į visą spalvingą šventės sūkurį: žygiavo Šiaulių dienų šventinėje eisenoje, pasirodė šviečiančioje futuristinėje alėjoje „Šviesos takas“, mokėsi naujų dalykų ir kūrė bendrus pasirodymus su scenos profesionalais – LMTA Vaidybos II kurso (vad. V. Bareikis ir A. Latėnas), LMTA režisūros specialybės kurso (vad. J. Vaitkus), Klaipėdos universiteto šešėlių teatro studentais (vad. V.V. Lansbergis) bei režisierės M. Klimaitės teatru.

 


Vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ dalyviai turėjo puikią galimybę pamatyti kaip Šiauliai švenčia gimtadienį, stebėti Lietuvos (Plungė, Ukmergė, Kaunas, Joniškis, Šiauliai) ir užsienio (Latvija, Didžioji Britanija, Slovėnija) vaikų ir jaunimo teatrų spektaklius bei pasirodymus Šiaulių miesto teatre, kultūros centre bei kitose šventiškai išpuoštose miesto erdvėse.

 

Jurbarkiečiai dėkoja festivalio organizatoriams – Šiaulių moksleivių namų darbuotojams bei teatrui „Kompanija šauni“ (vad. D. ir V. Dargiai) už skraidančias scenoje plunksnas, plačias ir nuoširdžias teatrą mylinčių žmonių šypsenas.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144