2020-08-08, šeštadienis, 00:38.     Šiandien Jurbarke saulė teka 05:51, leidžiasi 21:15, dienos ilgumas 15:23.

Susitikimas dėl Jurbarko Statybininkų gatvės žiedo techninių sprendinių

2020-06-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Susitikimas dėl Jurbarko Statybininkų gatvės žiedo techninių sprendinių

Birželio 4 d. Jurbarko statybininkų gatvėje įvyko savivaldybės įgyvendinamos funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos prioritetinės krypties „Investicinio patrauklumo didinimas ir verslo plėtros skatinimas” techninių sprendinių aptarimas.


Projektuojant vidinio Statybininkų gatvės žiedo infrastruktūrą buvo išklausyti UAB Elodena, UAB Vers Deko, UAB Scanstatyba ir kitų įmonių vadovai. Kartu su savivaldybės vadovais ir specialistais susitikime dalyvavo pramonės kvartalo vandentiekio ir nuotekų tinklus projektuotojančios įmonės UAB „Patvanka“ projektų vadovas Gediminas Kemzūra ir pramoninio kvartalo vidinio žiedo asfaltavimo, apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklus projektuojančios MB „Gatvių inžinerija“ projektų vadovai Eglė Andriulienė ir Regimantas Šablickas.

 

Projektuotojai verslo įmonių vadovams pristatė planuojamos įrengti infrastruktūros projektinius pasiūlymus, kurie bus koreguojami atsižvelgiant į jų išreikštus pageidavimus. Susitikimo metu susitarta, kaip bus derinami projektiniai pasiūlymai, projektavimo etapai, kam verslininkai turėtų teikti savo poreikius ir kaip vyks tolimesnis bendradarbiavimas. Čia įsikūrusioms įmonėms trūksta tiekiamos elektros galios, nėra užtikrinamas pakankamas vandens tiekimas gaisro atveju, daug problemų kelia buitinių bei lietaus nuotekų sistemos.

 

G. Kemzūra pristatydamas projektinį pasiūlymą sakė, kad kvartale bus suprojektuoti maksimalūs vandentiekio galingumai pastatų išorės gaisrų gesinimui. Vandentiekio pajėgumai, reikalui esant, leis vienu metu gesinti du išorės gaisrus. Atkreiptas dėmesys, kad įmonių pastatų vidaus gesinimo sistemomis privalės pasirūpinti patys verslininkai.

 

Pristatymo metu aptartas įvažų į sklypus klausimas, jų vietą ir plotį pasiūlys patys verslininkai. Numatomas vidinio Statybininkų gatvės žiedo gatvių plotis ir pagrindai bus pritaikyti sunkiajam transportui (6 metrai). Verslininkai taip pat norėtų, kad būtų įrengtos vietos sunkvežimių vairuotojams, kuriose pristatę/laukdami krovinių jie galėtų stovėti per naktį. Planuojant gatves ir apšvietimą, taip pat numatyta viena autobusų stotelė čia veikiančių įmonių darbuotojams.

 

„Pramonės kvartalas yra vieta, į kurią investuojame lėšas, įsitikinę, kad investicija bus naudinga visam Jurbarko kraštui ir Tauragės apskričiai. Šiame kvartale sutvarkę ir pritaikę infrastruktūrą verslo poreikiams, ženkliai pagerinsime sąlygas vykdyti ir plėtoti veiklą dabar čia įsikūrusioms įmonėms. Neabejoju, kad sukurta moderni infrastruktūra sudomins naujus investuotojus kurti darbo vietas Jurbarko pramonės kvartale“,–  apibendrindamas susitikimą pažymėjo savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144