2018-06-24, sekmadienis, 02:08.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:49, leidžiasi 22:10, dienos ilgumas 17:20.

Sporto šventė Vytauto Didžiojo mokykloje (Nuotraukos)

2017-05-22, paskelbė eLengvai pranešimai
Sporto šventė Vytauto Didžiojo mokykloje (Nuotraukos)

Gegužės 22 dieną vyko kultūrinė - pažintinė veikla ,,Sporto šventė“. Tai tradicinė Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos šventė, rengiama baigiantis mokslo metams. Joje dalyvauja visi mokiniai.
Pradinių klasių mokiniai šventę pradėjo mankštindamiesi mokyklos sporto aikštėje. Mankštą vedė projekto ,,Stuburiukai“ vadovės ir šokių grupės „Domino“ šokėjos. Vėliau surengtas ,,Myliukės bėgimas“ pagal Imsrės upelį nutiestu pėsčiųjų ir dviratininkų taku. Grįžusiems į mokyklos stadioną pradinukams buvo skirtos tokios užduotys: kamuolio smūgiavimas į vartus, šuolis į tolį įsibėgėjus, kamuolio metimas į taikinį bei kibirą, virvės traukimas, šuoliavimas su maišais, šuoliai į tolį iš vietos, šuoliukai per šokdynę, bėgimas šaudykle. Rungtyniaudami mokiniai patyrė daug malonių emocijų, o rungčių laimėtojai – dar ir pergalės džiaugsmo akimirkų.


Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo populiariame vandens buteliuko sukimo  konkurse „Water bottle flip“, žongliravimo kamuoliu, rankų lenkimo varžybose, kimštinio kamuolio metimo, šuolio į tolį iš vietos rungtyse, žaidė „Kryžiukus ir nuliukus“, traukė virvę bei rungtyniavo linksmosiose estafetėse.  Rungčių I-III vietų laimėtojai buvo apdovanoti šventės organizatorių padėkomis.


Kultūrinė - pažintinė veikla ,,Sporto šventė“ pavyko: tikriausiai kiekvienas dalyvis pajuto, kad fizinis aktyvumas yra būtinas palaikyti tinkamai fizinei ir dvasinei sveikatai.

 

Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos laikraščio „Žvilgsnis“ informacija (redaktorė mokyt. Violeta Greičiūnienė)
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Kiek kartų per savaitę sportuojate?
manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144