2020-07-06, pirmadienis, 15:19.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:59, leidžiasi 22:05, dienos ilgumas 17:5.

Rėmėjų dėka sunkiai gyvenančių vaikų vasara bus sveikesnė ir aktyvesnė

2018-05-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Rėmėjų dėka sunkiai gyvenančių vaikų vasara bus sveikesnė ir aktyvesnė

        Aleksandro Gridino labdaros fondo inicijuotas ir "Lietuvos energijos" paramos fondo remiamas socialinis projektas "Sveika, aktyvi vasara" aprūpino sportiniu inventoriumi ir aktyvaus laisvalaikio žaidimais Lietuvos dienos centrus - 5 000 Eur parama paskirstyta net 10-iai Lietuvos vaikų dienos centrų iš įvairių šalies miestų.

 

        Šiame projekte dalyvavo ir Jurbarko Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos vaikų dienos užimtumo centras kuriam, atsižvelgus į vaikų poreikius, buvo padovanoti kilnojami futbolo vartai bei krepšinio stovas.       Projektas "Sveika, aktyvi vasara" skirtas vaikams, augantiems ypač sunkiomis ar nesaugiomis sąlygomis. Pasibaigus pamokoms, šie vaikai, deja, skuba ne į namus, o į Dienos centrus, kurie tampa jiems saugia užuovėja ir antraisiais namais, kur vaikai mokosi, žaidžia, leidžia laisvalaikį, sprendžia problemas.

 

              Vaikai bei socialiniai centrų darbuotojai jau džiaugiasi įsigytais dviračiais, badmintono, teniso raketėmis, kamuoliais, futbolo vartais, krepšinio stovais, įvairiais aktyvaus laisvalaikio bei stalo žaidimais, biliardo stalais, taip pat ir terapinėmis priemonėmis.

 

        Jei norime apsaugoti vaikus nuo blogos aplinkos įtakos, turime nukreipti juos teigiama linkme, užimti jų laisvalaikį – suteikti galimybę žaisti, atrasti save mėgstamoje veikloje, sveikai augti ir vystytis.

 

           Nuoširdžiai dėkojame "Lietuvos energijos" paramos fondui už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Tikime, kad padovanotas sportinis inventorius bei laisvalaikio žaidimai padės vaikams užsiimti mėgstama veikla, sportuoti bei pasitikti vasarą – AKTYVIAI!

 

                                                                                                                                                            Dr. Inga Laurušonė


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144