2018-12-16, sekmadienis, 18:13.     Šiandien Jurbarke saulė teka 08:49, leidžiasi 15:57, dienos ilgumas 7:8.

Praūžė XVI kapelų šventė „Pamituvio armonika“

2017-11-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Praūžė XVI kapelų šventė „Pamituvio armonika“

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 4 d., į Jurbarko kultūros centro salę rinkosi puikiai nusiteikę jurbarkiečiai – čia vyko pati smagiausia rudens šventė „Pamituvio armonika“. Šiais metais armonika griežė jau XVI kartą. Renginyje laukė ne tik skambi muzika ir gera nuotaika, bet ir daugybė smagių netikėtumų.

 


Šiemet „Pamituvio armonikoje“ dalyvavo kapelos iš įvairių Lietuvos kampelių: Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos- daugiafunkcinio centro kaimo kapela „Aidija“ (Vad. Aldona Mačėnienė), Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro kaimo kapela „Smalinė“ (Vad. Valdas Žemaitis), Birštono kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos „Lendrūnas“ (Vad. Algimantas Jazbutis), Šakių rajono Kriūkų kaimo kapela „Panemunys“ (Vad. Vidas Mureika), Marijampolės laisvalaikio ir užimtumo centro Tautkaičių laisvalaikio salės kaimo kapela „Sūduva“ (Vad. Linas Penkaitis), Mažeikių rajono Viekšnių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Virventa“ (Vad. Rimantas Mikalauskas), Kapela „Daumantų muzikantai“ iš Kėdainių (Vad. Kęstutis Švilpauskas) ir žinoma šeimininkai tai Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ (vad. Petras Pojavis). Visos kapelos atliko po keturis nuotaikingus kūrinius. Kaip visuomet šventėje dalyvavusios kapelos buvo ypač šiltai sutiktos Jurbarko žiūrovų.

 


Na, o žiūrovai savo aplodismentų ir palaikymo gausa balsavo už jiems labiausiai patikusią kapelą – jų sprendimu buvo išrinkta kapela „Daumantų muzikantai“, kuriems atiteko žiūrovų prizas – skanėstų maišas.

 


Pasibaigus renginiui ir atslūgus sceniniam jauduliui, trumpam pabendravimui susirinko visi šventėje dalyvavę muzikantai. Jie ne tik šnekučiavosi ir džiaugėsi puikiu renginiu, bet ir turėjo progą pasiklausyti daugiau Jurbarko kultūros centro kapelos „Santaka“ atliekamų melodijų.

 


Didžiausias įvertinimas mums – žiūrovų šypsenos. Po XVI kapelų šventės „Pamituvio armonika“ jas matėme visų veiduose – esame labai patenkinti ir dėkojame mieliems žiūrovams už gražius žodžius ir už tai, kad šį jaukų lapkričio šeštadienį praleido kartu su mumis.

 

 

Jurbarko kultūros centras


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Kiek kartų per savaitę sportuojate?
manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144