2020-06-06, šeštadienis, 00:56.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:51, leidžiasi 22:01, dienos ilgumas 17:9.

Pradėti Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo darbai

2018-10-31, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Pradėti Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo darbai

2018 m. spalio 2 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracija ir UAB „Voverės namai“ (Vilnius) pasirašė Statybos rangos sutartį dėl Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo. Darbams atlikti skirta 322 tūkst. eurų Valstybės investicijų programos (VIP) ir Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Sporto aikštyno atnaujinimo darbai jau pradėti, o juos užbaigti planuojama iki 2019 metų rugsėjo.

 

Sporto aikštyne bus įrengta dirbtinės dangos futbolo aikštė (80x47 m); 4 takelių pločio 100 m sprinto bėgimo takas su šuoliaduobe; 4 takelių pločio uždaras bėgimo takas, kurio ilgis apie 309 m; lauko treniruoklių aikštelė. Aikštyno teritorijoje taip pat bus įrengtas apšvietimas, pastatyti suoliukai žiūrovams, šiukšliadėžes, teritorija aptverta tvora. Pagrindinį įėjimą į aikštyną numatyta pritaikyti žmonėms su negalia. Šalia žiūrovų suoliukų jiems bus įrengtos aikštelės pailsėti ar stebėti renginį.

 

„Atnaujintas modernus ir patogus sporto aikštynas – tai dovana ne tik progimnazijai, bet ir vietos bendruomenei. Džiaugiuosi, kad kitų metų rudenį gyventojai turės dar vieną vietą, kur galės aktyviai leisti savo laisvalaikį. Tai ypač aktualu jaunimui ir mokiniams, kurie galės sportuoti gryname ore ne tik pamokų, bet ir laisvu nuo jų metu. Jau ilgą laiką šiame aikštyne nebuvo atlikta jokių darbų, todėl neabejoju, kad jį atnaujinus lankytojų tikrai netruks“, – sako Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

 

„Jurbarko kraštas garsėja savo sportininkais ir jų rezultatais. Stiprios sporto tradicijos, jurbarkiečių domėjimasis ir noras sportuoti yra puiki priežastis ir toliau gerinti sąlygas, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę kokybiškai leisti laiką sportuojant ir stebint puikius mūsų sportininkų pasiekimus“, – teigia Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė.

 

Pasak Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo Darius Juodaičio, šio stadiono sutvarkymas prisidės prie mūsų miesto gyventojų sveikatinimo, o ypač mažųjų, progimnazijos auklėtinių. „Žinau, kad labiausiai šių darbų laukia visa Naujamiesčio progimnazijos bendruomenė. Nemažą dalį darbų, pagal sutartį, teks atlikti dar šiais metais, laiko nedaug, o tai nulėmė užsitęsusios viešųjų pirkimų procedūros. Rangovui linkime pateisinti lūkesčius ir darbus atlikti laiku ir kokybiškai“, – sako jis.

 

                                                                                           Jurbarko rajono savivaldybės Tarybos ir mero sekretoriatas


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144