2019-04-20, šeštadienis, 07:56.     Šiandien Jurbarke saulė teka 06:12, leidžiasi 20:40, dienos ilgumas 14:27.

Po negyvos voverės atnešimo į mero kabinetą bus įrengtos stebėjimo kameros

2018-10-29, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Po negyvos voverės atnešimo į mero kabinetą bus įrengtos stebėjimo kameros

Jurbarko rajono savivaldybės pastate stebėti vaizdo kameromis viešąsias erdves paskatino pasikartojantys galimai psichiškai nestabilių asmenų išpuoliai, kurie kelia grėsmę savivaldybės darbuotojams ir vadovams.

 

Paskutinis toks atvejis įvyko spalio 25 d. Į Savivaldybės mero priimamąjį neatpažintas asmuo atsinešė negyvą krauju apsipylusią voverę ir ją demonstruodamas sukėlė išgąstį, vėliau tą bandė padaryti ir mero kabinete.

 

„Jau ir anksčiau pasitaikę agresyviai nusiteikusių asmenų išpuoliai Jurbarko rajono savivaldybės pastate vėliau būdavo sunkiai įrodomi policijos pareigūnams. Po pastarojo įvykio daviau nurodymą savivaldybės administracijai įsigyti vaizdo stebėjimo sistemą, kuri leistų kontroliuoti erdves savivaldybės priimamuosiuose, koridoriuose, o esant poreikiui, ir darbuotojų kabinetuose. Tuo siekiame, kad savivaldybės darbuotojai ir vadovai būtų apsaugoti nuo agresyviai ar neadekvačiai besielgiančių asmenų,“ – patikino Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė.

 

Darbuotojai ir savivaldybės interesantai apie vaizdo kameromis stebimas patalpas bus informuojami atitinkamais įspėjimo ženklais.

 

                                                                                                       Jurbarko r. sav. Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai