2019-01-21, pirmadienis, 19:53.     Šiandien Jurbarke saulė teka 08:37, leidžiasi 16:40, dienos ilgumas 8:3.

Pilietinė akcija ,,Laužai Lietuvos šimtmečiui“

2018-01-22, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Pilietinė akcija ,,Laužai Lietuvos šimtmečiui“

Netrukus švęsime Vasario 16-ąją – šventę, brangią kiekvieno širdžiai ir giliai įsirėžusią atmintyje, žyminčią ne vieną datą, o šimto metų Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją, kurią kūrėme ir tebekuriame visi drauge – net kelios lietuvių kartos.

 

Ta proga Jurbarke, kaip ir visoje Lietuvoje, vyks daug šventinių renginių. Vienas iš jų – Jurbarko kultūros centro organizuojama pilietinė akcija „Laužai Lietuvos šimtmečiui“.

 

Kad renginys būtų išties įspūdingas ir įsimintinas, kviečiame Jurbarko miesto įmonių ir organizacijų dirbančiuosius, verslo ir prekybos įmonių kolektyvus, moksleiviją ir vyresnio amžiaus žmones, įvairių visuomeninių, politinių organizacijų ir klubų, draugijų, bendrijų narius, šeimas, kaimynus, draugus ir bendraminčius susiburti ir uždegti savo laužą Lietuvai.

 

Laužų uždegimo akcija vyks 2018 m. vasario 16 d. lankoje prie tilto per Nemuną. Pradžia – 18 val.

 

UŽDEKIME LIETUVAI ŠIMTĄ LAUŽŲ!

 

Norinčius dalyvauti akcijoje prašome pasirūpinti medžiagomis savo laužui, jo uždegimo priemonėmis, pagal galimybes po renginio sutvarkyti laužavietės vietą, o akcijos metu – klausyti organizatorių nurodymų.
Jurbarko kultūros centras numato išleisti ir Jurbarko krašto muziejui padovanoti šios akcijos foto metraštį, kuriame bus nurodyti visi jos dalyviai, todėl apie savo dalyvavimą prašome iš anksto informuoti organizatorius vienu iš šių būdų:
1. Užpildyti Dalyvio anketą Jurbarko kultūros centro interneto svetainėje www.jurbarko-kc.lt.
2. Atsiųsti elektroninį laišką adresu pavaduotoja@jurbarko-kc.lt, nurodant, kas dalyvaus akcijoje, atstovo vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis.
3. Paskambinti telefonu Nr. 8 682 36006 (Gintaras).

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Kiek kartų per savaitę sportuojate?