2019-03-23, šeštadienis, 20:34.     Šiandien Jurbarke saulė teka 06:22, leidžiasi 18:46, dienos ilgumas 12:23.

Paskelbti populiariausi šiemet gimusių vaikų vardai

2018-07-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Paskelbti populiariausi šiemet gimusių vaikų vardai

Šiemet gimusiems berniukams dažniausiai registruojamas Luko, mergaitėms - Lėjos vardas. Šie vardai iš pernai metų populiariausiųjų sąrašo išstūmė Mato ir Emilijos vardus.

 

Pagal šiemet gimusiems šalies gyventojams suteikiamų vardų populiarumą pirmąjį pusmetį taip pat dominavo berniukiški Mato, Kajaus, Jokūbo, Jorio, Nojaus, Beno, Domo, Jono ir Dominyko bei mergaitiški Emilijos, Amelijos, Gabijos, Kamilės, Luknės, Emos, Gabrielės, Patricijos ir Austėjos vardai.

 

2018 m. I pusmetį gimusiems vaikams rečiausiai buvo suteikiami Romo, Rimgaudo, Mijaus, Ervino, Kristo, Tyro, Artemijaus, Delijos, Liubavos, Žanetos, Vedos, Adijos, Milijos, Aurikos vardai.

 

Iš viso šiuo metu šalyje gyvena beveik 25,5 tūkst. Mindaugo vardą nešiojančių vyrų ir berniukų, apie 1,5 tūkst. jų - mokyklinio amžiaus (0 - 19 m.). Šalyje gyvena ir 7 mergaitės ar moterys, nešiojančios Mindaugės vardą. Mindaugo vardas nuo 2016 m. suteikiamas rečiau, nors bendrai išlieka populiarus: pavyzdžiui, 2016 m. gimė 43 Mindaugai, 2017 m. tokį vardą gavo 32 berniukai, o 2018 m., Lietuvai švenčiant valstybės šimtmetį, Mindaugo vardas parinktas jau tik 16-kai berniukų.

 

Registrų centro tvarkomo Gyventojų registro duomenimis, šiuo metu dažniausiai pasitaikantys vyriški vardai yra Vytautas, Jonas, Tomas, Antanas ir Mindaugas, o moteriški - Irena, Kristina, Janina, Lina ir Ona.                                                                                                                                            Kristina Petrošienė
                                                                                                                                      Registrų centro atstovė spaudai


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Kiek kartų per savaitę sportuojate?