2020-09-26, šeštadienis, 21:30.     Šiandien Jurbarke saulė teka 07:23, leidžiasi 19:14, dienos ilgumas 11:51.

Pareikšti įtarimai Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorei

2019-08-03, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Pareikšti įtarimai Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorei

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnams atliekant ikiteisminį tyrimą dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų Jurbarko rajono savivaldybėje, vakar pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo bei turto iššvaistymo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorei V. R.

 

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nutartimi nuo rugpjūčio 2 d. administracijos direktorė nušalinta nuo pareigų trims mėnesiams.

 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui D. J. bei Infrastruktūros ir turto skyriaus vyr. inžinierei R. P. pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo bei padėjimo iššvaistyti turtą. Taip pat įtarimai dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų pareikšti trims privatiems asmenims.

 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas D. J. taip pat nušalintas nuo pareigų trims mėnesiams. Visiems įtariamiesiems skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

 

Tiriamos aplinkybės dėl viešojo pirkimo pagrindu sudarytos sutarties vykdymo, galimai pažeidžiant nustatytą tvarką bei suklastojus dokumentus savivaldybės lėšomis apmokėjus už netinkamai atliktus statybos darbus.

 

Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

 

                                                                                                                                                                  STT informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai