2018-05-27, sekmadienis, 02:28.     Šiandien Jurbarke saulė teka 05:01, leidžiasi 21:47, dienos ilgumas 16:46.

Konstantino Glinskio teatras – Povilo Višinskio vardo prizo laimėtojas

2017-07-27, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Konstantino Glinskio teatras – Povilo Višinskio vardo prizo laimėtojas

Liepos 22-23 dienomis Kurtuvėnuose (Šiaulių raj.) jau septynioliktą kartą vyko respublikinis teatrų festivalis, į kurį buvo pakviestas ir Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatras (vad. D. Samienė).

 

Ši teatrų šventė išskirtinė tuo, jog joje dalyvaujantys kolektyvai varžosi dėl rašytojo, režisieriaus ir politinio veikėjo Povilo Višinskio vardo prizo. Kurtuvėnų regioniniame parke nestigo lankytojų. Iškilmingame festivalio atidaryme dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, pirmoji jo pavaduotoja Rima Baškienė, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga bei Lietuvos Respublikos Semo narys Robertas Šarknickas.

 

Jurbarkiečiai festivalyje pristatė naujausią savo spektaklį J. Petrulio „Prieš srovę“ (rež. D. Samienė). Festivalyje dalyvavo gausus būrys teatrų iš visos Lietuvos, tad buvo parodyta labai daug spektaklių, kurie baigėsi tik sekmadienį, liepos 23 - iosios vakare. Vertinimo komisija, kuriai pirmininkavo Klaipėdos universiteto Menų akademijos teatro režisierius, profesorius Gytis Padegimas, vienbalsiai nusprendė, jog Povilo Višinskio vardo prizo nusipelnė Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatras už spektaklį J. Petrulio „Prieš srovę“.

 


Džiugu, kad tiek festivalio organizatoriai, tiek komisija bei dalyviai liko sužavėti šiuo išskirtiniu spektakliu – jis turi gilią istorinę prasmę ir yra ypatingas dėl jame gyvai atliekamų specialiai šiam spektakliui jurbarkietės kompozitorės Rūtos Šličkutės sukurtų muzikinių kūrinių. Jurbarkiečiai džiaugiasi visais puikiais įvertinimais ir gražiais žodžiais apie jų nuoširdų darbą scenoje.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Kiek kartų per savaitę sportuojate?
manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144