2018-06-19, antradienis, 17:24.     Šiandien Jurbarke saulė teka 04:48, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:20.

Jurbarkiečiai dalyvavo atvirame Kazlų Rūdos miesto dziudo čempionate (Nuotraukos)

2017-05-22, paskelbė eLengvai pranešimai
Jurbarkiečiai dalyvavo atvirame Kazlų Rūdos miesto dziudo čempionate (Nuotraukos)

Gegužės 20 dieną Kazlų Rūdoje vyko atviras Kazlų Rūdos miesto vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo dziudo čempionatas. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Kauno dziudo klubo, Šakių, Jonavos, Marijampolės, Jurbarko ir Kazlų Rūdos. Kiekvienoje amžiaus grupės svorio kategorijose buvo skirstoma po 3-4 sportininkus ir išsiaiškinama, kas užėmė pirmas, antras, o kas likusias trečias vietas. Jurbarkui atstovavo 17 kūno kultūros ir sporto centro sportininkų.


               Pirmąsias vietas užėmė Rapolas Povilauskas, Astijus Žičkus, Svajūnas Kondratavičius ir Nojus Girdžius. Antri buvo Ernestas Snudaitis, Paulius Margelis, Paulius Ceinorius, Alanas Margelis, Deividas Barzdaitis, Eimis Majauskas, Martynas Solovjovas ir Ernestas Škudzinskas. Bronzos medaliai atiteko Mantui Snudaičiui ir Joriui Gailiui. Visus minėtus sportininkus treniruoja Vilius Paukštis.


                Dalyvavo ir trenerio Vytauto Jokūbaičio treniruojami Augustas Šlyteris, Aronas Bessarabas ir Ernestas Sabaliauskas, kurie užėmė atitinkamai pirmą, antrą ir trečią vietas.

 

Jurbarko sporto centro informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Kiek kartų per savaitę sportuojate?
manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144