2018-05-27, sekmadienis, 02:33.     Šiandien Jurbarke saulė teka 05:01, leidžiasi 21:47, dienos ilgumas 16:46.

Jaunimo vasaros akademija 2017: nuo pokalbių apie verslumą iki liaudiškų šokių ir žaidimų

2017-06-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Jaunimo vasaros akademija 2017: nuo pokalbių apie verslumą iki liaudiškų šokių ir žaidimų

Birželio 7–9 dienomis vienuolika Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos narių, lydimi Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto (jaunimo reikalų koordinatoriaus) Luko Bakšio, dalyvavo Jaunimo vasaros akademijoje „Kartu – mes galime daug!“ Skogolio kaime, Tytuvėnų seniūnijoje, Kelmės rajone esančioje „Sedulos“ poilsiavietėje.

 

Dvyliktus metus organizuojamame renginyje dalyvavo devyniolikos savivaldybių jaunimo ir jaunimo organizacijų komandų. Šiuo renginiu buvo paminėtas Erasmus plius programos 30-metis ir artėjantis Valstybės šimtmetis. Stovyklos atidarymo vakarą muzikinius kūrinius jaunimui skyrė atlikėjas Sasha Song, po kurio pasirodymo visus nustebino įspūdingi fejerverkai.

 

„Tris dienas trukusioje stovykloje jaunuoliai gilino žinias apie jaunimo politiką, savanorystę Europos Sąjungos šalyse pagal programą Erasmus plius, diskutavo apie jaunimo verslumo ugdymą, mokėsi viešojo kalbėjimo ir kūno kalbos subtilybių, liaudiškų šokių, žaidimų, pynė tautines juostas, aktyviai dalyvavo įvairiose sporto rungtyse (atkakliose krepšinio varžybose pelnyta trečia vieta). Vyko jaunimo talentų vakaras. Jame jaunuoliai turėjo galimybę parodyti savo muzikinius, meninius sugebėjimus, už kuriuos buvo apdovanoti medaliais ir specialiais prizais. Kartu su gidu turėjo galimybę aplankyti įspūdingą Ty­tu­vė­nų baž­ny­čios ir vie­nuo­ly­no an­samb­lį­, susipažinti su jo istorija, pamatyti vaizdingus Tytuvėnų regioniniame parke esančius kultūros paveldo objektus“, – prisiminimais apie stovyklą dalinosi Lukas Bakšys.

 


Lina Lukošiūtė, Tarybos ir mero sekretoriato specialistė viešiesiems ryšiams


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Kiek kartų per savaitę sportuojate?
manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144