2019-09-20, penktadienis, 02:38.     Šiandien Jurbarke saulė teka 07:10, leidžiasi 19:32, dienos ilgumas 12:21.

Jaukus valgomasis mažame kambaryje – kaip tai įgyvendinti?

2019-06-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Jaukus valgomasis mažame kambaryje – kaip tai įgyvendinti?

Vidutiniškai žmogus per gyvenimą pravalgo 4 metus, o norint tą laiką praleisti patogiai ir jaukiai, svarbu tinkamai pasirūpinti valgomuoju. Valgomieji būna įvairūs – vakarietiškuose filmuose matomi dideli kambariai su dideliu stalu viduryje, stalas svetainės kampelyje arba nedidelis staliukas virtuvėje, su kuriuo derinami ir virtuvės komplektai. Vis dėlto, net ir nedidelį valgomąjį galima paversti jaukiu ir patogiu.


Nuo kėdžių iki apšvietimo
Visos valgomojo detalės daro įtaką jūsų nuotaikai, apetitui ir savijautai. Valgomajame turite jaustis lyg tai būtų vieta tik valgymui – niekam kitam. O kad sukurtumėte tokią aplinką, pravartu žinoti keletą patarimų.


Atskiras apšvietimas
Vienas geriausių būdų sukurti atskirą kampelį valgomajam – įrengti šviestuvą būtent valgomojo stalui. Tai labai naudingas patarimas gyvenantiems nedideliuose būstuose, kadangi taip galite sukurti kelias skirtingas „atmosferas“ nedideliame plote.


Įrenkite lubinį šviestuvą virš stalo arba, jeigu staliukas yra kampe, keletą sieninių šviestuvų šalia – jausitės lyg kitame kambaryje. Taip pat, jeigu yra galimybė, valgomojo stalas puikiai tiktų prie lango – suteikiamas natūralus, jaukus apšvietimas.


Kėdės neturi būti vienodos
Jeigu norite būti pasiruošę pasodinti daugiau žmonių prie stalo, tačiau kelios sustatytos kėdės trukdo, turėkite porą kėdžių su atlošais ir keletą taburečių, kurios lengvai pakišamos po stalu – bendrame vaizde stalas atrodys puikiai, kėdės su atlošais sukurs pilnesnę aplinką, taburetės niekam netrukdys, o jūs visada būsite pasiruošę priimti ir daugiau svečių!
Stalai transformeriai


Stalai, kurie gali būti ištempiami, paverčiant juos dvigubai didesniais, yra nepakeičiamas išsigelbėjimas mažose erdvėse. Galite taupyti vietą ir gyventi kukliai, bet, reikalui esant, padidinti stalą ir lengvai sutalpinti visus svečius ir patiekalus.


Vizualiai didesnis kambarys – dizaino dėka
Įvairūs dizaino sprendimai suteikia erdvumo jausmą net ir mažiems kambariams. Pavyzdžiui, vietoje spintelių virtuvėje rinkitės lentynas, o vietoje užuolaidų pasirinkite žaliuzes. Jeigu valgote virtuvėje, labai svarbūs tampa virtuvės komplektai – jie turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir tinkami valgomojo aplinkai.


Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt ir pažiūrėti, kokie virtuvės komplektai ir valgomojo stalai tinkamiausi jūsų namams.
 

Foto: Pixabay.com

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144