2020-09-25, penktadienis, 12:16.     Šiandien Jurbarke saulė teka 07:21, leidžiasi 19:17, dienos ilgumas 11:55.

„Gulbelė“ greitina apsipirkimo procesą: pristato specialius prekių paketus, svarsto pristatymo į namus galimybę

2020-03-21, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
„Gulbelė“ greitina apsipirkimo procesą: pristato specialius prekių paketus, svarsto pristatymo į namus galimybę

Mažmeninės prekybos tinklas UAB „Gulbelė“, reaguodamas į esamą situaciją ir Lietuvoje paskelbtą karantiną,   imasi   pokyčių,   susijusių   su   visos   šalies   solidarizavimusi   kovoje   prieš   koronavirusą. Bendrovė ne tik trumpina šalies regionuose veikiančių 62 krautuvių darbo laiką, prie kasų įrengia apsauginius stiklus, bet ir ieško būdų, padėsiančių palengvinti kasdienį apsipirkimą.

 

„Būtent   mažmeninės   prekybos   sektoriuje   veikiantis   verslas   yra   tas,   kuris   gali   prisidėti   prie   šio   virusostabdymo  šalyje. Žmonių judėjimas tampa pagrindine priežastimi virusui sklisti, tad suteikiama galimybė maksimaliai sutrumpinti apsipirkinėjimą turėtų bent dalinai nulemti jo plitimo mažėjimą“, – sako „Gulbelė“tinklo steigėjas Arūnas Tarnauskas.

 

Tam, kad klientai prekybos vietoje galėtų praleisti kuo mažiau laiko, „Gulbelė“ pradeda pardavinėti specialius paketus, sudarytus iš būtiniausių kasdienių prekių. Į juos įeina tokios prekės kaip duona, pienas, sviestas,kiaušiniai,   bulvės,   grikiai,   aliejus,   tualetinis   popierius  ir   kiti   kasdien   naudojami   produktai.   Paketų   kaina svyruos nuo 10 iki 25 Eur.

 

„Šiuo metu pristatome tris, dydžio ir kainos atžvilgiais skirtingus, paketus, kuriuose – būtiniausios kasdienės prekės. Užtikrindami prekių šviežumą, juos formuosime kas rytą. Visi klientai, atvykę į krautuves įsigyti šių paketų, bus aptarnaujami be eilės“, – teigia A. Tarnauskas.

 

Paketus nuo penktadienio  jau  galima įsigyti Šakiuose veikiančiose  „Gulbelės“ krautuvėse, o ateinančią savaitę   juos   pardavinėti   pradės   ir   kitų   miestų   bei   miestelių   krautuvės.   A.   Tarnausko   teigimu,   paketus planuojama pristatinėti ir į namus žmonėms, patenkantiems į koronaviruso rizikos grupę – senjorams bei ligotiems asmenims.

 

„Didmiesčių gyventojai yra pripratę užsisakyti prekes į namus, o regionuose tai dar nėra įprasta praktika.Šiuo   sudėtingu   laikotarpiu   būtiniausių   maisto   prekių   pristatymas   į   gyvenamąją   vietą   ypač   aktualus senjorams, kuriems rekomenduojama vengti susibūrimo vietų. Per ilgus veiklos metus esame sukūrę artimą ryšį su klientais, tad jausdami pristatymo į namus poreikį jie visų pirma galės į mus kreiptis telefonu.

 

Paketų logistiką bei pristatymą pradiniu etapu užtikrinsime savais resursais, o ateityje svarstome ieškoti ir partnerių“,– kalba UAB „Gulbelė“ vadovas.A. Tarnausko teigimu, reaguodama į padėtį šalyje, bendrovė visoje verslo grupėje įvedė padidintą logistikos kontrolę, dvejomis valandomis sutrumpino krautuvių, veikiančių Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje ir Prienuose, darbo laiką. Nuo pirmadienio   25-iose   „Gulbelės“   krautuvėse   bus   įrengti   ir   apsauginiai   stiklai,   kurie   apsipirkimo   procesą padarys dar saugesniu.

Contact form

Šios dienos vardadieniai