2020-07-13, pirmadienis, 05:14.     Šiandien Jurbarke saulė teka 05:08, leidžiasi 21:58, dienos ilgumas 16:50.

„Agrorodeo“ Dakaro komanda savaitgalį pradžiugino jurbarkiečius

2018-10-29, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
„Agrorodeo“ Dakaro komanda savaitgalį pradžiugino jurbarkiečius

„Agrorodeo“ Dakaro komanda savaitgalį surengtame ture per Lietuvą šešių miestų gyventojams pristatė 2019-ųjų Dakaro raliui parengtą sportinį visureigį ir specialiai sukomplektuotą techninio aptarnavimo sunkvežimį. Jurbarko meisto gyventojai turėjo progą gyvai pabendrauti su ekipažo lenktynininkais Vaidotu Žala ir Sauliumi Jurgelėnu bei išbandyti pagrindinės komandos rėmėjos, prekybos bendrovės „Agrorodeo“, atvežtus virtualios realybės akinius.

 

„Jau antrus metus iš eilės „Agrorodeo“ paskatino mus iškeliauti po Lietuvą ir Dakaro fanams gyvai pristatyti savo techniką. Tai labai teigiamas energijos užtaisas prieš startą sausio mėnesį ir priminimas, kad šalyje Dakarą seka daugybė žmonių. Smagu gyvai susitikti su komandos gerbėjais ir pasidalinti šio sporto užkulisiais. Mums malonu, kad sausio mėnesį galime atnešti gerų emocijų į tiek daug namų”, – pasakojo „Agrorodeo“ ekipažas V. Žala ir S. Jurgelėnas.
„Agrorodeo“ Dakaro turą per Lietuvą dovanoja bendrovė  „Agrorodeo“, kurios pagrindinė veikla – grūdų prekyba pasaulinėje rinkoje. Atsivežtais virtualios realybės akiniais kompanija leido trumpam persikelti į jų darbuotojų rizikos kupiną darbą. „Mūsų veikla yra ne mažiau ekstremali nei Dakaro lenktynės. Mes kiekvieną dieną turime prisiimti riziką, laviruojant pasaulinėse grūdų biržose, ir pasiryžti veikti nežinomybėje.” – pasakojo „Agrorodeo“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Dalia Lapinskienė prieš perduodama virtualios realybės akinius centrinėje aikštėje susirinkusiems žmonėms.

 

Visi renginio dalyviai galėjo pabūti virtualioje realybėje, iš arti apžiūrėti kiekvieną automobilio detalę, o kai kurie net pasėdėti vairuotojo ar šturmano kėdėje. Norintys galėjo įsiamžinti prie „Agrorodeo“ Dakaro automobilio su sportininkais V. Žala ir S. Jurgelėnu. Savo nuotraukas miestų gyventojai galės rasti „Agrorodeo“ ir „Agrorodeo Dakar“ Facebook paskyrose. Turo metu komanda aplankė Ukmergės, Jonavos, Jurbarko, Šakių, Vilkaviškio ir Marijampolės miestus.

 

Jau už kelių savaičių komandos visureigis iškeliaus į Prancūziją, kur vyks visų 41-jo Dakaro maratono dalyvių technikos pakrovimas ir prasidės kelionė į Pietų Ameriką. 2019-ųjų Dakaro ralio pirmasis etapas vyks sausio 7 d. Peru sostinėje Limoje, o finišas – 17 dieną tame pačiame mieste.
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoJurbarkas.lt

Redakcija:

mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manojurbarkas.lt


Jurbarkas


mob. (8 616) 14 144